Vetura shkel këmbësoren në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Vetura shkel këmbësoren në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë

Më: 28 tetor 2020 Në ora: 17:24
Foto ilustrim

Një këmbësore është shkelur nga një veturë në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë.

Viktima është dërguar për trajtim mjekësor.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës Flora Ahmeti.

“Rreth orës 14:30, në rrugën Prishtinë -Fushë Kosovë ka ndodhur një aksident i komunikacionit rrugor në mes një automjeti dhe një këmbësori. Si pasojë e aksidentit rrugor lëndime trupore ka pësuar këmbësorja (femër), e njëjta është dërguar për tretman mjekësor. Me rastin po merret njësiti i trafikut”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat