Vetëvritet një person i moshuar në Komoran

Kronikë e zezë

Vetëvritet një person i moshuar në Komoran

Më: 10 nëntor 2020 Në ora: 21:33
Ilustrim

Një person ka kryer aktin e vetëvrasjes në Komoran të Drenasit.

Trupi i pajetë i një 70 vjeçari u gjet në një shtëpi banimi të martën në mbrëmje.

I moshuari dyshohet se qëlloi vetën me armë zjarri.

Njësitet përkatëse të policisë ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Ende nuk dihen motivet që dërguan të moshuarin të kryej vetëvrasje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat