Dhunohet një femër në Ferizaj, policia gjen armë dhe fishekë në shtëpinë e të dyshuarit

Kronikë e zezë

Dhunohet një femër në Ferizaj, policia gjen armë dhe fishekë në shtëpinë e të dyshuarit

Më: 27 nëntor 2020 Në ora: 08:50
Ilustrim

Një femër në Ferizaj ka raportuar dje në polici se është dhunuar nga i dyshuari i gjinisë mashkullore.

Si rrjedhojë, viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit  është bastisur shtëpia e të dyshuarit  ku janë gjetur dhe konfiskuar 39 fishekë të revoles dhe një elektroshok.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat