E paprecedent në Gjakovë: Një person e ekspozon plumbin gjatë seancës gjyqësore

Kronikë e zezë

E paprecedent në Gjakovë: Një person e ekspozon plumbin gjatë seancës gjyqësore

Më: 27 nëntor 2020 Në ora: 09:00
Foto Ilustrim

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur dje në Gjykatën Themelore të Gjakovës.

Policia ka treguar se i dyshuari gjatë seancës në këtë gjykatë e ka ekspozuar një fishek 9 mm.

I njëjti është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.

Arsyet se pse i dyshuari e ka bërë një veprim të tillë nuk janë dhënë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat