Dyshohet se një femër është rrëmbyer në Pejë

Kronikë e zezë

Dyshohet se një femër është rrëmbyer në Pejë

Më: 27 nëntor 2020 Në ora: 15:02
Ilustrim

Një femër dyshohet se është rrëmbyer sot në orët e mesditës në Pejë.

Rasti është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës të cilët kanë thënë se viktima është marrë nga dy persona dhe është future në një makinë e cila është larguar në drejtim të panjohur.

”Rreth orës 12:30 minuta një femër me afërsi të shkollës së mesme të ulët Smajl Hajdari në Peje, është marrë nga dy persona dhe është futur në një makinë e cila është larguar në drejtim të panjohur”, kanë thënë nga Policia e Kosovës.

Detaje të tjerë nuk dihen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat