Theret me thikë një person në Hajvali, sulmuesi ikë nga vendi i ngjarjes

Kronikë e zezë

Theret me thikë një person në Hajvali, sulmuesi ikë nga vendi i ngjarjes

Më: 28 nëntor 2020 Në ora: 11:27
Ilustrim

Një person është therur me thikë dje në Hajvali dhe është dërguar menjëherë për tretman mjekësor.

Sipas Policisë, ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 11:00, ndërsa personi që e ka therur me thikë ka ikur nga vendi i ngjarjes.

“Viktima mashkull kosovar raporton se në Hajvali është therur me thikë nga i dyshuari mashkull kosovar i cili ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat