Zhduket e mitura nga Drobeshi

Kronikë e zezë

Zhduket e mitura nga Drobeshi

Më: 1 dhjetor 2020 Në ora: 09:46
Foto ilustrim

Një vajzë e mitur  mbrëmjen e së hënës ka dalë nga shtëpia e saj në fshatin Drobesh të Vitisë dhe e cila nuk është kthyer në shtëpi.

Vëllau i saj duke parë s ejao nuk po lajmrohet rastin e zhdukjes e denoncon tek forcat e rendit të cilëat po merrent me gjetjen e vajzës. 

Policia njofton se në fshatin Drobesh të Komunës së Vitisë me 30.11.2020 rreth orës 19:55, ankuesi mashkull kosovar ka informuar se motra e tij viktima femër kosovare (e mitur), është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Rasti është duke u hetuar si person i zhdukur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat