Theret me thikë një i mitur në Prishtinë, dërgohet në QKUK

Kronikë e zezë

Theret me thikë një i mitur në Prishtinë, dërgohet në QKUK

Më: 4 dhjetor 2020 Në ora: 09:45
QKUK

Policia ka bërë të ditur se dje rreth orës 11:30 në Prishtinë është raportuar se një i mitur është i lënduar, dyshohet me mjet të mprehtë thikë dhe është duke u trajtuar në QKUK.

Nga i lënduari është kuptuar se kishte një zënkë me një të dyshuar dhe si pasojë e zënkës ka ndodhë lëndimi i viktimës.

I dyshuari është kontaktuar dhe do të lajmërohet në polici në ditët e ardhshme.

Rasti është duke u hetuar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat