Aksident i rëndë trafiku në Komoran, vdes një person

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë trafiku në Komoran, vdes një person

Më: 7 dhjetor 2020 Në ora: 21:44
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pak çaste më parë në autostradën, Prishtinë-Pejë, saktësisht në Komoran.

Mëson se një person ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes.

Raportohet se aksidenti ka shkaktuar kolona të gjata.

Policia dhe autoambulanca kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat