Therje me thikë në Ferizaj

Kronikë e zezë

Therje me thikë në Ferizaj

Më: 27 dhjetor 2020 Në ora: 08:47
Thika

Një person ka raportuar se derisa ishte me disa shokë kishte vërejtur disa persona duke konsumuar substancë narkotike dhe në momentin që është ofruar afër tyre njëri nga të dyshuarit e kishte sulmuar me një mjet të mprehtë në fyt.

Rasti ka ndodhur në mbrëmjen e 25 dhjetorit.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Nuk raportohet për të arrestuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat