Theren me thikë një person në Janjevë, policia arreston dy të mitur

Kronikë e zezë

Theren me thikë një person në Janjevë, policia arreston dy të mitur

Më: 8 janar 2021 Në ora: 09:52
Foto Ilustrim

Janë arrestuar dy të dyshuar, të mitur, në Lipjan pasi që ata kishin sulmuar me thikë një person në Janjevë.

Policia ka njoftuar se të dyshuarit janë intervistuar në praninë e mbrojtësit dhe zyrtarit të punës sociale.

Në lidhje me rastin është konsultuar Prokurori i Shtetit me vendim të së cilit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje për 24 orë.

Viktima ishte dërguar për trajtim mjekësor në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës dhe pas marrjes së trajtimit mjekësor është liruar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat