Tragjike! Policja dhe vajza 2 vjeçe shuhen në aksident, shpëton shoferi shqiptar

Kronikë e zezë

Tragjike! Policja dhe vajza 2 vjeçe shuhen në aksident, shpëton shoferi shqiptar

Më: 13 janar 2021 Në ora: 02:43
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident tragjik ndodhi pasditen e sotme në Kretë të Greqisë, ku një automjet që drejtohej nga një person me origjinë shqiptare u përplas me një makinë të një fabrike vaji dhe më pas doli nga rruga.

Për pasojë humbën jetë një efektive policie 38-vjeçare dhe vajza e saj 2-vjeçare. Ato kishin qenë për vizitë te babai i 38-vjeçares, ndërkohë që ngjarja ndodhi shumë pranë shtëpisë së këtij të fundit.

Në makinën ku udhëtonin dy viktimat ishte edhe një tjetër pasagjer me origjinë aziatike. Mediat greke kanë publikuar edhe pamjet e frikshme nga aksidenti tragjik i pasdites së sotme.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat