Në Graçanicë i dehuri kanos zyrtarin policor

Kronikë e zezë

Në Graçanicë i dehuri kanos zyrtarin policor

Më: 13 janar 2021 Në ora: 08:00
Foto ilustrim

Të martën pasdite një shtetas serb nga komuna e Graçanicës, e ka kanosur një polic.

Media mëson se i njëjti kishte qenë një gjendje të dehur.

Gjithashtu, sipas sinjalizuesve, me rastin është marrë edhe prokurori i cili ka kërkuar t’i bëhet intervistimi.

Pasi është intervistuar ai është liruar dhe rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat