E rëndë/ Djali i vendos flakën shtëpisë pas sherrit me familjarët, përfundojnë në spital

Kronikë e zezë

E rëndë/ Djali i vendos flakën shtëpisë pas sherrit me familjarët, përfundojnë në spital

Më: 13 janar 2021 Në ora: 17:36
Ilustrim

Një ngjarje e rëndë raportohet nga Elbasani, ku sipasojë e një konflikti djali i ka vënë flakën shtëpisë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Hajdaran.

Disa prej familjarëve janë asfiksuar.

Dhe ata kanë shkuar drejt spitalit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat