Arrestohet i dyshuari që shqetësoi familjarët dhe demoloi orenditë e shtëpisë

Kronikë e zezë

Arrestohet i dyshuari që shqetësoi familjarët dhe demoloi orenditë e shtëpisë

Më: 14 janar 2021 Në ora: 12:05
Foto Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshimtë, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka shqetësuar familjarët dhe e ka demoluar orenditë e shtëpisë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Rasti në fjalë është raportuar si ‘Dhunë në familje’.

“Prishtinë 13.01.2021 – 00:05. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka shqetësuar familjaret dhe ka demoluar orenditë e shtëpisë. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat