Arrestohet një burrë në Prishtinë për keqtrajtim të fëmijës

Kronikë e zezë

Arrestohet një burrë në Prishtinë për keqtrajtim të fëmijës

Më: 14 janar 2021 Në ora: 12:17
Foto ilustrim

Policia njofton për arrestimin e një burri për keqtrajtim apo braktisje të fëmijës.

I dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i PK-së:

KEQTRAJTIM APO BRAKTISJE E FEMIUT /Prishtinë (EN:129-259) 13.01.2021 – 00:05. Lidhur me rastin, është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti me vendim të prokurorit, dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat