Ksamil: Arrestohet njerku që abuzoi me thjeshtrën 12-vjeçare, fëmija gjen guximin dhe e denoncon

Kronikë e zezë

Ksamil: Arrestohet njerku që abuzoi me thjeshtrën 12-vjeçare, fëmija gjen guximin dhe e denoncon

Më: 16 janar 2021 Në ora: 09:09
Ilustrim

Policia në Ksamil ka arrestuar një burrë 40-vjeçar, i cili ka përdhunuar prej dy vjetësh, thjeshtrën, vajzën e gruas me të cilën ishte martuar, që në moshën 12 -vjeçare.

Sot, 14 vjeçe, vajza e mitur ka gjetur guximin dhe e ka denoncuar abuzimin ndaj saj në Polici bashkë me nënën e saj, duke treguar në detaje fakte tronditëse.

Policia e ka arrestuar njeriun përdhunues Elidon Xhaferri nga fshati Kalasë i Delvinës.

Ky i fundit kishte shatnazhuar se shoqen pasi ajo e mesoi abuzimin, se do te vriste veten duke u helmuar ne rast se ajo do ta ndante.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat