Bastiset një lokal i muzikës live në Llapushnik, konfiskohet një armë e tipit “Beretta”

Kronikë e zezë

Bastiset një lokal i muzikës live në Llapushnik, konfiskohet një armë e tipit “Beretta”

Më: 17 janar 2021 Në ora: 09:45
Beretta

Në fshatin Llapushnik të Drenasit, Policia e Kosovës ka bastisur një lokal të muzikës live mbrëmë.

Pas kontrollit në veturat tek parkingu, është gjetur dhe konfiskuar një armë e tipit “Beretta”.

Po ashtu janë gjetur edhe gjashtë fishekë.

Pronari i armës, pas intervistimit me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat