Godet tre këmbësor me veturë

Kronikë e zezë

Godet tre këmbësor me veturë

Më: 17 janar 2021 Në ora: 12:29
Aksidenti

Një person gjersa ka qenë duke drejtuar veturën e tij nga pakujdesia ka goditë dy këmbësor një femër dhe një mashkull.

Rasti ka ndodhur dje në mesditë në Prishtinë.

Viktimat kanë pësuar lëndime të rënda trupore dhe janë dërguar në tretman mjekësor në QKUK.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat