Peja ‘cak’ i vjedhjes për një maroken dhe algjerian/ Policia i vë në pranga

Kronikë e zezë

Peja ‘cak’ i vjedhjes për një maroken dhe algjerian/ Policia i vë në pranga

Më: 22 janar 2021 Në ora: 09:16
Foto Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Pejë janë arrestuar një marokenë dhe një algjerian, pasi me forcë kanë hapur veturën e viktimës mashkull kosovar dhe kanë vjedhur një telefon mobil dhe një palë size.

Të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

“Pejë21.01.2021 – 00:10. Janë arrestuar një marokenë dhe një algjerian, pasi që të njëjtit me forcë kanë hapur veturën e viktimës mashkull dhe kanë vjedhur një telefon mobil dhe një palë syze.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”, njofton Policia e Kosovës në raportin 24 orësh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat