Burri shantazhohet nga ish gruaja në Podujevë

Kronikë e zezë

Burri shantazhohet nga ish gruaja në Podujevë

Më: 22 janar 2021 Në ora: 10:13
Foto Ilustrim

Një person ka raportuar se nga ish bashkëshortja e tij tash e një kohë në mënyrë sistematike ka shantazhe, kërcënime dhe shqetësime.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 19:00, në Podujevë.

Siç thuhet në raport, e dyshuara është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

“Ankuesi mashkull ka raportuar se nga ish bashkëshortja e saj e dyshuara femër, tash një kohë në mënyrë sistematike ka shantazhe, kërcënuar dhe shqetësuar. E dyshuara është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit, është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raport. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat