Goditet një këmbësor në Gjilan

Kronikë e zezë

Goditet një këmbësor në Gjilan

Më: 22 janar 2021 Në ora: 10:28
Foto Ilustrim

Një këmbësor ka marr lëndime trupore pasi është goditur nga një veturë në lëvizje.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të enjten rreth orës 12:45 në fshatin Kufc i Epërm, në Gjilan.

Siç thuhet në raport, viktima ka pranuar tretman mjekësor në Spitalin e Gjilanit dhe i njëjti ndalet për trajtim të mëtutjeshëm.

“I dyshuari mashkull kosovar deri sa ishte duke drejtuar veturën e tij, dyshohet nga pakujdesia godet këmbësorin viktimën mashkull kosovar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor në Spitalin e Gjilanit dhe i njëjti ndalet për trajtim të mëtutjeshëm”, thuhet në raport. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat