Goditi me sende të forta në kokë të miturin, pranga 19-vjeçarit në Fier

Kronikë e zezë

Goditi me sende të forta në kokë të miturin, pranga 19-vjeçarit në Fier

Më: 25 janar 2021 Në ora: 08:41
Policia, Fier

Një 19-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Fierit për dhunimin e një 13-vjeçari.

I riu mësohet se eka goditur të miturin në kokë me sende të forta.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Strum mbrëmjen e të dielës, 24 janar.

13-vjeçari ndodhet në spitalin e Fierit për mjekim dhe mësohet se ka dëmtime të rënda në kokë.

Paraprakisht dyshohet se ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat