Vetura godet të miturën, arrestohet një femër

Kronikë e zezë

Vetura godet të miturën, arrestohet një femër

Më: 26 janar 2021 Në ora: 08:32
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dje një vozitëse femër pasi që e njëjta me veturë nga pakujdesia ka goditur një të mitur.

Viktima është dërguar në QKUK dhe sipas mjekut, është jashtë rrezikut për jetë. Me vendim të  prokurorit, e dyshuara është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur në fshatin Zabel i Ulët, Gllogoc.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat