Arrestohet vajza që rrahu nënën në Mitrovicë

Kronikë e zezë

Arrestohet vajza që rrahu nënën në Mitrovicë

Më: 26 janar 2021 Në ora: 08:34
Foto ilustrim

Është arrestuar një femër në rrugën ‘Mbretëresha Teutë’ në Mitrovicën e Jugut, pasi që e njëjta ka kanosur dhe sulmuar fizikisht nënën e saj.

Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa me vendim të prokurorit.

E dyshuara është dërguar në mbajtje.

Rasti raportohet të ketë ndodhur rreth orës 14:30.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat