Aksident i rëndë në Vlorë/ Makinat përplasen kokë më kokë

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë në Vlorë/ Makinat përplasen kokë më kokë

Më: 26 janar 2021 Në ora: 20:36
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Vlorë-Fier.

Deri tani mësohet dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën teksa dyshohet se ka humbur jetën një grua.

Po kështu mësohet se ka dhe persona të plagosur.

Ambulanca dhe policia janë nisur drejt vendit të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat