Përplasen dy makina në Rrugën e Kombit

Kronikë e zezë

Përplasen dy makina në Rrugën e Kombit

Më: 27 janar 2021 Në ora: 08:15
Foto ilustrim

Dy makina janë përplasur në afërsi të Fangut në Rrugën e Kombit.

Si pasojë, dy persona kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar në spitalin e Rrëshenit për ndihmë më të specializuar.

Automjetet me targa të Kosovës janë aksidentuar si pasojë e një parakalimit të gabuar të njëri prej shoferëve.

Policia rrugore ndodhet në vendngjarje dhe po vijon hetimet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat