Shtetasit turk i grabiten 1000 euro në Pejë

Kronikë e zezë

Shtetasit turk i grabiten 1000 euro në Pejë

Më: 27 janar 2021 Në ora: 08:46
Foto ilustrim

Një shtetas i Turqisë e ka njoftuar Policinë e Kosovës, se dy persona nën kërcënimin e armës i kanë grabitur atij para në vlerë 1000 euro.

Ngjarja ka ndodhur në Pejë.

“Rr. Anton Qeta, Pejë 25.01.2021 – 22:20. Viktima mashkull shtetas i Turqisë ka informuar se nga dy persona të pa njohur, nën kërcenin e armës i janë grabitur 1000 euro dhe një telefon mobil”, thuhet në njoftimin e policisë.

Rastet e grabitjeve janë shtuar muajt e fundit në Kosovë

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat