Aksident në Rrugën e Kombit, disa të plagosur! Makinat bëhen ‘copë’

Kronikë e zezë

Aksident në Rrugën e Kombit, disa të plagosur! Makinat bëhen ‘copë’

Më: 27 janar 2021 Në ora: 09:05
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit.

Mësohet se nga përplasja e dy makinave kanë mbetur të plagosur rëndë disa persona.

Makinat janë përplasur në vendin e quajtur Fang.

Policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendin e ngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat