Vrasja në Prishtinë, Mjekësia Ligjore drejt vendit të ngjarjes

Kronikë e zezë

Vrasja në Prishtinë, Mjekësia Ligjore drejt vendit të ngjarjes

Më: 27 janar 2021 Në ora: 18:06
Vrasja në Prishtinë, Mjekësia Ligjore drejt vendit të ngjarjes

Një vrasje e rëndë ka ndodhur para pak minutash në rrugën “Ndue Përlleshi” në Prishtinë.

Rastin e ka konfimuar edhe zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Ajo tha se policia është në vendin e ngjarjes dhe po i merr të gjitha veprimet e nevojshme në hetimin e rrethanave.

Ahmeti ka bërë të ditur se është arrestuar personi i dyshuar dhe është konfirmuar një armë e përdorur në rast.

Automjeti i Mjekësisë Ligjore duke shkuar në vendin e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat