Viti, një person i armatosur hyn në zyrën e drejtorit të një shkolle

Kronikë e zezë

Viti, një person i armatosur hyn në zyrën e drejtorit të një shkolle

Më: 9 shkurt 2021 Në ora: 09:22
Viti

Policia e Kosovës ka njoftuar se është kërcënuar drejtori i një shkolle në Viti.

Rasti ka ndodhur ditën e hënë, rreth orës 15:15.

“Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovari cili me armë në brez ka hyrë në zyrën e drejtorit të shkollës mashkull kosovar. Njësiti policor ka reaguar menjëherë dhe i ka konfiskuar një pistoletë me 10 copë fishekë”, thuhet në njoftim.

Policia bën të ditur se me konsultim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat