Grabitje e armatosur në Pejë

Kronikë e zezë

Grabitje e armatosur në Pejë

Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 08:58
Ilustrim

Dy persona kanë njoftuar policinë në Pejë se derisa kanë qenë duke punuar në një pikë të derivateve dy të panjohur të maskuar dhe armatosur i kanë grabitur para kesh.

 Ndërsa edhe nga zyra iu është marrë një shumë e parave dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Njësitë relevante kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat