Sherr me thika mes të rinjve, njëri i plagosur rëndë niset me helikopter drejt Tiranës

Kronikë e zezë

Sherr me thika mes të rinjve, njëri i plagosur rëndë niset me helikopter drejt Tiranës

Më: 20 shkurt 2021 Në ora: 12:59
Ilustrim

Një sherr mes tre të rinjve në Skrapar ka përfunduar në plagosje me thikë.

Ngjarja ka ndodhur në pedonalen e qytetit.

Ku dy shokë rreth 23 vjeç, pas një konflikti me një person tjetër, janë plagosur me thikë nga ky i fundit.

Dy të rinjtë kanë mare plagë në trup dhe janë dërguar drejt spitalit të qytetit, ku njëri do të dërgohet me helikopter drejt Tiranës pasi gjendja e tij është e rënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat