Numër i madh i aksidenteve, një prej tyre me fatalitet

Kronikë e zezë

Numër i madh i aksidenteve, një prej tyre me fatalitet

Më: 23 shkurt 2021 Në ora: 09:05
Foto ilustrim

56 aksidente trafiku janë raportuar të kenë ndodhur gjatë 24 orëve të fundit.

Një nga këto aksidente përfundoi me fatalitet.

“Fsh. Zabel i Ulët 20.02.2021 – 07:10. Raportohet se viktima mashkull  kosovar i përfshirë në aksident, e që ishte në trajtim mjekësor në intensiv, i njëjti ka ndërruar jetë dhe me vendim të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në IML për obduksion”.

14 ishin me të lënduar, ndërsa 42 me dëme materiale.

Gjatë të njëjtës kohë, policia ka shqiptuar 1 mijë e 314 tiketa trafiku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat