Zhduket një vajzë e mitur nga Peja

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë e mitur nga Peja

Më: 23 shkurt 2021 Në ora: 09:21
Foto ilustrim

Rastet e zhdukjeve dhe largimit nga shtëpia janë bërë të shpeshta në vendin tonë.

Një i tillë ka ndodhur në qytetin e Pejës.

Një nënë ka raportuar se vajza e saj e mitur është larguar nga shtëpia me datën 21 shkurt në ora 14:00 dhe ende nuk është kthyer.

Policia bën të ditur se rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat