Vetdorëzohet në polici i kërkuari nga Peja për falsifikim të parave

Kronikë e zezë

Vetdorëzohet në polici i kërkuari nga Peja për falsifikim të parave

Më: 23 shkurt 2021 Në ora: 14:05
Foto ilustrim

Të hënën, personi me inicialet N.G., i cili ka qenë në kërkim policor për veprën penale “falsifikim i parasë” është vetdorëzuar në Stacionin Policor në Pejë.

Policia ka njoftuar se i dyshuari është shoqëror për në Drejtorinë e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit në Prishtinë, ku është duke u trajtuar lënda.

Hetimet në lidhje me rastin janë duke vazhduar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat