Një lokal në Pejë përfshihet nga zjarri

Kronikë e zezë

Një lokal në Pejë përfshihet nga zjarri

Më: 23 shkurt 2021 Në ora: 20:48
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një lokal në komunën e Pejës ka marrë flakë të martën në mbrëmje.

Media ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes.

Sipas dëshimitarëve të rastit zjarrëfikësit kanë arritur në vendin e ngjarjes dhe janë në tentim e sipër ta shuajnë zjarrin.

Nuk bëhet e ditur a ka të lënduar.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat