Përfshihet nga zjarri podrumi tek tregu i gjelbër në Prizren

Kronikë e zezë

Përfshihet nga zjarri podrumi tek tregu i gjelbër në Prizren

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 08:38
Foto ilustruese

Përfshihet nga zjarri podrumi në Prizren.

Podrumi i lokaleve tek tregu i gjelbër, në rrethana të pa njohura është përfshirë nga zjarr.

Zjarrfikësit kanë shuar zjarrin. Për momentin nuk dihen pronarët dhe nuk dihet çfarë është dëmtuar.

Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat