Aksident në aksin Fier-Patos/ Makina përplas këmbësorin, dërgohet me urgjencë në spital

Kronikë e zezë

Aksident në aksin Fier-Patos/ Makina përplas këmbësorin, dërgohet me urgjencë në spital

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 20:52
Foto ilustrim

Një aksident është shënuar këtë të mërkurë në aksin Fier-Patos.

Një 33 vjeçar, banues në Fier, duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka aksidentuar një shtetas këmbësor, ende i paidentifikuar, i cili ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i automjetit është dërguar në Komisariat dhe po kryhen veprimet proceduriale.

Njoftimi i policisë:
Fier/Informacion paraprak
Sot rreth orës 19:35, në aksin rrugor Fier-Patos, shtetasi D. Xh., 33 vjeç, banues në Fier, duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka aksidentuar një shtetas këmbësor, ende i paindentifikuar, i cili ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve.
Eshtë shoqëruar drejtuesi i automjetit në Komisariatin e Policisë Fier dhe po kryhen veprimet procedurale.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat