Theret me thikë një i mitur në Gjilan

Kronikë e zezë

Theret me thikë një i mitur në Gjilan

Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 08:59
Foto Ilustrim

Një person i moshës së mitur është therur me thikë dje në Gjilan.

Deri te akti ka ardhur pas një mosmarrëveshje dhe përleshje fizike.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë njëri i mitur pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë konfrontuar fizikisht.

Njëri i dyshuar e godet me thikë të dyshuarin tjetër (të miturin) duke i shkaktuar lëndime trupore.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shteti me rekomandim të së cilit të dyshuarit pas intervistimit dërgohen në mbajtje”, thuhet në raport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat