Bashkëjetesë me femrën e mitur, policia në kërkim të dy personave në Suharekë

Kronikë e zezë

Bashkëjetesë me femrën e mitur, policia në kërkim të dy personave në Suharekë

Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 09:01
Foto Ilustrim

Është raportuar se viktima femër (e mitur) është larguar nga shtëpia dhe pas disa informatave nga familjarët dyshohet se ajo ka shkuar të bashkëjetoj me një person.

Informacioni në fjalë është konfirmuar nga babai i djalit.

Ende nuk dihet vend-ndodhja e tyre, derisa policia janë duke i kërkuar.

Rasti është raportuar pasditen e djeshme në Suharekë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat