Aksident në Prishtinë, lëndohen 2 persona

Kronikë e zezë

Aksident në Prishtinë, lëndohen 2 persona

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 10:10
Ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë, ku kanë mbetur të lënduar dy persona.

Këtë e ka konfirmuar, zëdhënësi i PK-së, Agron Borovci.

Aksidenti ka ndodhur sot rreth orës 08:30, ndërsa të lënduarit janë dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

“Njësiti rajonal i trafikut ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat