Aksident trafiku në Podujevë, policia në vendin e ngjarjes

Kronikë e zezë

Aksident trafiku në Podujevë, policia në vendin e ngjarjes

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 18:39
Foto ilustruese

Aksident trafiku në Podujevë.

Para pak minutave në rrugën “Skënderbeu”, në qytetin e Podujevës ka ndodhur një aksident në komunikacion.

Në këtë aksident janë përfshirë një kombi dhe tre vetura.

Ende nuk dihet se a ka të lënduar, media do të ju mbaj të informuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat