E kërcënoi burrin përmes sms-ve, arrestohet gruaja në Prishtinë

Kronikë e zezë

E kërcënoi burrin përmes sms-ve, arrestohet gruaja në Prishtinë

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 09:33
Foto ilustrim

Një burrë nga Prishtina është kërcënuar përmes mesazheve telefonike nga ish gruaja e tij.

Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë të ditur se çifti janë në proces të divorcit dhe e dyshuara femër me vendim të prokurorit pas intervistimit rasti ka vazhduar në procedurë të rregullt.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se është kërcënuar përmes sms-ve nga ish gruaja e tij e dyshuara femër kosovare pasi që të njëjtit janë në proces të divorcit.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat