​Vjedhin një pushkë gjuetie dhe ari

Kronikë e zezë

​Vjedhin një pushkë gjuetie dhe ari

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 10:12
Foto ilustrim

Persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në një shtëpi në Podujevë dhe kanë vjedhur armën e gjuetisë (pumparicë) me një fishekë të cilën e kishte pa leje.

Të dyshuarit që i kishin hy në shtëpi kishin vjedhur.

Edhe stoli ari me vlerë rreth 2900 euro si dhe 100 euro para te gatshme.

Është njoftuar prokurori dhe rasti mbetet nën hetime. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat