Të shtëna me armë në Podujevë

Kronikë e zezë

Të shtëna me armë në Podujevë

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 20:31
Foto ilustrim

Të shtëna me armë janë dëgjuar në rrugën “Bekim Lushaku” në Podujevë.

Nga këto të shtëna nuk është raportuar për të lënduar, ndërkohë që në vendin e ngjarjes kanë dalë ekipet policore.

Rastin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës, ani pse s’ka dhënë detaje të hollësishme.

“Është raportuar për gjuajtje me armë zjarrit. Njësiti policor në vend ngjarje ka gjet dhe konfiskuar tri gëzhoja. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, ka thënë PK.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat