Vetëaksident në Suharekë, lëndohen pesë persona

Kronikë e zezë

Vetëaksident në Suharekë, lëndohen pesë persona

Më: 1 mars 2021 Në ora: 09:39
Foto ilustrim

Policia ka njoftuar se një vetëaksident ka ndodhur në Suahrekë.

I dyshuari mashkull kosovar ka qenë duke e ngasur automjetin e tij, dyshohet nga pakujdesia e drejtuesit dhe mospërshtatja e kushteve të rrugës drejtuesi humb kontrollin mbi veturë dhe
shkakton vetë aksident trafiku duke dalur jashtë rruge.

Lëndime trupore pëson vetë drejtuesi i automjetit dhe katër pasagjerët dy femra kosovare dhe dy meshkuj kosovarë, të lënduarve ju është ofruar ndihma mjekësore.

Raportohet për dëme materiale të konsiderueshme të shkaktuara në automjet. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat