Vidhet një shumë e konsiderueshme parash në KEDS, policia flet për rastin

Kronikë e zezë

Vidhet një shumë e konsiderueshme parash në KEDS, policia flet për rastin

Më: 1 mars 2021 Në ora: 17:05
Ilustrim

Një shumë e konsiderueshme parash është vjedhur në zyrën e KEK-ut në Prizren, nga dy të panjohur nën kërcënimin e armëve.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj, teksa ka thënë se të dyshuarit kanë ikur nga vendi i ngjarjes.

“Rreth orës 15:03 minuta dy persona me armë të shkurta dhe me maska kanë arritur të grabisin një numër të konsiderueshme të parave në KEDS në Prizren dhe janë larguar në drejtim të panjohur”, ka thënë Shaban Osmanollaj.

Ai shtoi se shuma e parave të vjedhura nuk është bërë akoma e ditur, teksa shtoi se bëhet fjalë për “një shumë të konsiderushme”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat