Bëhen shkrumb e hi dy shtëpi në Mitrovicë

Kronikë e zezë

Bëhen shkrumb e hi dy shtëpi në Mitrovicë

Më: 1 mars 2021 Në ora: 18:20
Bëhen shkrumb e hi dy shtëpi në Mitrovicë

Dy shtëpi janë djegur dhe bërë shkrumb e hi në Mitrovicë.

Deri tash, nuk dihet nëse ka të lënduar.

Zjarrfikësit e Mitrovicës kanë konfirmuar zjarret, duke bërë të ditur se kanë ndodhur në dy lokacione të ndara.

Nuk dihen as shkaqet e zjarreve, mirëpo shihet se dëmi material është i madh.

Portali ka kontaktuar Policinë e Rajonit të Mitrovicës për t’i pyetur nëse është lënduar ndonjë person, por deri në publikimin e këtij shkrimi  nuk kemi marrë përgjigje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat