Zhduket një femër në Pejë

Kronikë e zezë

Zhduket një femër në Pejë

Më: 2 mars 2021 Në ora: 11:44
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se një femër është raportuar e zhdukur në Pejë.

Policia njofton se rasti është duke u hetuar.

“Fsh. Vitomiricë , Pejë, 26.02.2021 – 17:00.

Me 01.03.2021 ankuesja femer kosovare ka raportuar se vajza e saj femër kosovare është larguar nga shtëpia nga data e lartcekur dhe ende nuk është kthyer”, thuhet në raport. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat